poniedziałek, 12 stycznia 2015

Przepraszam za przerwę, ale już jestem - kolejne zakupy z Biedronki BEBEAUTY

Tak jak wspominałam Wam w ostatnim poście na jednych zakupach kosmetycznych w Biedronce się nie skończyło :)
 Dokupiłam sobie jeszcze jeden puder sypki HD bo jest naprawdę genialny !!!! Odkrycie roku 2014. Stosuje go już miesiąc i nic mi nie zrobił, znaczy nie zapchał, nie uczulił. A jak "powgniatam" go w okolicach nosa dołączoną gąbeczką to moje rozszerzone pory znikają. :D
Oprócz pudru do koszyka dziwnym trafem ;) wpadł mi błyszczyk - lakier do ust w cudownym kolorze oraz zestaw do brwi.
Lakier do ust kupiłam w kolorze fuksji. Piękny, soczysty kolor. Choć na co dzień nie noszę takich kolorów ten błyszczyk musiałam mieć. Tak po prostu :) Szczerze to chyba zaczynam, dorastać do tego aby nosić na ustach czerwienie  i inne intensywne kolory. Moje usta są wąskie, więc dotychczas nosiłam blade kolorki tak zwane nudziaki. Wracając do lakieru, ma dziwny aplikator w kształcie klepsydry jednak nie sprawia problemu przy aplikacji. Na ustach tworzy  błyszcząca tafle, która wgryza się w usta jak tint. Więc nawet jeśli błyszczyk powoli nam schodzi z ust to kolor na ustach pozostaje. Niestety błyszczyki te nie posiadają numerków dlatego nie jestem w stanie Wam podać jaki nr ma mój kolor. 

Co do zestawu do brwi, można powiedzieć ,że produkt zadowolił mnie w połowie. W ofercie był tylko jeden kolor wiec zaryzykowałam. Zestaw składa się z cienia i wosku. Cień mi nie podpasował w 100%, ponieważ jest to kolor brązu który na moich brwiach wygląda na rudawy, czerwonawy . Cień ma po prostu ciepłe tony. Natomiast wosk to strzał w 10-tke:) ma łady kolor w zimnych tonach i nawet jak stosuje go samego to pięknie sobie radzi. Brwi wyglądają na wypełnione i naturalne. Poza tym zestaw znajduje się w ładnym, zgrabnym opakowaniu z lusterkiem.







































Podsumowując  całe  moje zakupy w Biedronce to chyba z wszystkiego jestem zadowolona. No może oprócz lakieru do paznokci który wytrzymuje u mnie jeden dzień.
Czekam z nie cierpliwością na kolejną dostawę kolorówki BEBEAUTY :)

1 komentarz: