czwartek, 30 października 2014

Poznajmy się - Tag : O mnie

Hej !!! Mam na imię Daria i postanowiłam założyć tego bloga dla siebie, ale i też dla moich najbliższych, ponieważ nie mogą już słuchać jak ciagle gadam o tym samym czyli o KOSMETYKACH.
Mam nadzieję, że w śród Was znajdą się takie maniaczki kosmetyczne jak ja :D

Na początek chcę abyście poznały mnie bliżej, dlatego poniżej przedstawiam Tag: O mnie


1. Jak masz na imię? Daria
2. Kiedy masz urodziny? W styczniu
3. Co studiujesz? Studia skończyłam już parę lat temu
4. Jaka była Twoja wymarzona praca w dzieciństwie? Praca w sklepie spożywczym
5. Czy masz chłopaka? Mam męża
6. Jakiej muzyki słuchasz? W sumie to każdą, która akurat mi się spodoba
7. Czy pracujesz?  Nie, na razie nie
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest Ci smutno? Do męża, siostry
9. Jakie jest Twoje ulubione jedzenie? Pizza, sushi, tatar - mam mnóstwo ulubionych potraw
10. Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Buty, buty i jeszcze raz buty
11. Masz zwierzątko?  Nie
12. Jakie jest Twoje ulubione miejsce? Mój dom
13. Czy masz drugie imię? Nie
14. Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole? Uwielbiałam biologię
15. Jaki jest Twój ulubiony napój? Kawa, sok ananasowy
16. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka w tym momencie? I got you - Duke Dumont
17. Jakie imiona nadałabyś swoim dzieciom? Córce dałam imię Iga - od zawsze podobało mi się to imię
18. Czy uprawiasz jakiś sport?  Niestety nie. No chyba, że liczą się spacery z córką
19. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Żadna nie przychodzi mi teraz do głowy. Chyba nie mam ulubionej ksiązki
20. Jaki jest Twój ulubiony kolor? Czarny, popielaty
21. Jakie jest Twoje ulubione zwierzątko? Lubię każde
22. Jakie są Twoje ulubione perfumy? Jeszcze nie znalazłam swoich ulubionych
23. Jakie jest Twoje ulubione święto?  Boże Narodzenie
24. Czy skończyłaś liceum? Nie. Ukończyłam Technikum Budowlane
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy? Tak , chyba tylko ze 4 razy :(
26. Czy mówisz w innych językach?  No niby mówię, a raczej powinnam mówić po tylu latach nauki języków. Język nie używany zanika
27. Czy masz rodzeństwo? Tak, dwie siostry
28. Jaki jest Twój ulubiony sklep? Raczej nie mam ulubionego sklepu
29. Jaka jest Twoja ulubiona restauracja? Każda :) Uwielbiam jeść w restauracjach, knajpkach, ogólnie poza domem
30. Czy lubisz szkołę? Teraz tak :)
31. Jaki jest Twój ulubiony film? Nie mam . Ogólnie lubię kryminały
32. PC czy MAC? PC 
33. Jaki jest Twój ulubiony program? Anthony Bourdain - Bez rezerwacji  leci na kuchnia tv
34. Jaki masz telefon? Samsung Galaxy Trend Plus
35. Ile masz wzrostu? 172 cm

Mam nadzieję, że się miło czytało :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz