Od razu wspomnę że produkty z kolorówki BEBEAUTY produkuje firma BELL która jest dobrą firmą. Owszem ma gorsze produkty, ale ma też swoje perełki . Zresztą jak większość firm które produkują kosmetyki do makijażu.
Wracając do produktów BEBEAUTY wiele produktów zwróciło moją uwagę min. cienie do brwi, lakier do ust w pięknym kolorze fuksji albo baza wygładzająca. Ja jednak skusiłam się na puder sypki HD i lakier w cudownym jesienno-zimowym kolorze gorzkiej czekolady. Na pewno kupię coś jeszcze przy następnej wizycie w Biedronce. (tylko Ciiiii........... nić nie mówcie mojemu mężowi :))
Puder HD jest transparentny. Proszek ma biały kolor, ale nie bieli twarzy. Niestety producent nie napisał ile mamy produktu w środku. Na moje oko jest go sporo. Poza tym tego typu produkty są wydajne. Cena pudru 9.99zł.

Bardzo podoba mi się opakowanie. Jest z plastiku, ale chodzi mi o to, że jak otworzy się opakowanie to nic się nie sypie produkt jest na swoim miejscu. Moje pierwsze wrażenie po użyciu jest pozytywne, Ładnie matuję, nie podkreśla porów a wręcz przeciwnie ładnie je ukrywa, nie podkreśla suchych skórek i nie osiada się na włoskach. Na tą chwile tylko tyle mogę powiedzieć po jednym użyciu.
Co do lakieru to troszkę gorzej wypada. Co prawda ma piękny kolor tak jak wspomniałam gorzkiej czekolady, niestety nie podam wam numerka bo nie ma ( albo ja nie mogę znaleźć) Jedna warstwa lakieru jest prawie przeźroczysta , przy drugiej warstwie już widać kolor i prawie pokrywa płytkę paznokcia, ale gdzie nie gdzie powstają smugi (na odwal się mogłabym zostawić 2-warstwy) 3 warstwy są idealne tylko ciekawa jestem ile wytrzyma na paznokciach. Cena lakieru to 4.99zł
A wy kupujecie kolorówkę w Biedronce? Znacie kosmetyki BEBEAUTY? Polecacie coś?






