środa, 19 listopada 2014

Jesienno-zimowe kolory na pazurki

Pewnie większość kobiet się ze mną zgodzi, że jak przychodzi jesień to zmieniamy kolorystykę ubrań, makijażu czy paznokci na cięższą. Wtedy królują czerwienie, borda, fiolety, szarości, brązy oraz czerń. Chyba chcemy się dopasować do otaczającej nas szarugi.
I ja tak właśnie mam, że przyszła jesień i pochowałam już moje "letnie" ubrania, kosmetyki i lakiery, a wyciągnęłam rzeczy idealne na jesień i zimę, w tym właśnie lakiery.
Poniżej przedstawiam wam moją kolekcję lakierów na sezon jesień/zima 2014. Trochę się tych lakierów uzbierało. Niestety nic na to nie mogę poradzić, że jak wpadnie mi w oko jakiś lakier w świetnym kolorze to muszę go mieć:)


 1- Eveline color instant nr 495, 2-Wibo chic matte nr 6, 3- Wibo express growth nr 395, 4- Wibo 1 coat manicure nr 8, 5- lakier no name z kiosku (zgaszona czerwień).
6- Miss Sporty lasting colour nr 151, 7- Manhattan quick dry nr 46K, 8- Wibo 1 coat manicure nr 13, 9- Miss selen nr 218 (prawdopodobnie starty napis), 10- Miss Sporty metal flip nr 040.

11-Wibo glamour nails nr 2, 12- Golden Rose paris nr 110, 13- Wibo express growth nr 407, 14-  Ladycode by bell nr 14, 15- No name po prostu czarny lakier.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz