I ja tak właśnie mam, że przyszła jesień i pochowałam już moje "letnie" ubrania, kosmetyki i lakiery, a wyciągnęłam rzeczy idealne na jesień i zimę, w tym właśnie lakiery.
Poniżej przedstawiam wam moją kolekcję lakierów na sezon jesień/zima 2014. Trochę się tych lakierów uzbierało. Niestety nic na to nie mogę poradzić, że jak wpadnie mi w oko jakiś lakier w świetnym kolorze to muszę go mieć:)
1- Eveline color instant nr 495, 2-Wibo chic matte nr 6, 3- Wibo express growth nr 395, 4- Wibo 1 coat manicure nr 8, 5- lakier no name z kiosku (zgaszona czerwień).
6- Miss Sporty lasting colour nr 151, 7- Manhattan quick dry nr 46K, 8- Wibo 1 coat manicure nr 13, 9- Miss selen nr 218 (prawdopodobnie starty napis), 10- Miss Sporty metal flip nr 040.
11-Wibo glamour nails nr 2, 12- Golden Rose paris nr 110, 13- Wibo express growth nr 407, 14- Ladycode by bell nr 14, 15- No name po prostu czarny lakier.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz