środa, 5 listopada 2014

Zakupy kosmetyczne (Haul)

Dzisiaj dodaję post, który bardzo chętnie czytam u innych blogerek, a mianowicie Haule :)
Nie dawno miałam imieniny, a wiec nadarzyła się świetna okazja do małych zakupów. Tym bardziej ,że mąż fundował :D Zakupy zrobiłam w drogerii internetowej Kosmetyki z ameryki.
Pokaże wam zdjęcia i pokrótce opisze co sobie zamówiłam. Mam te kosmetyki kilka dni więc jeszcze nie wydam swojej pełnej opinie na temat produktów. To będzie raczej pierwsze wrażenie.

1.Maybelline Gel Liner Lasting Drama Eyeliner W Żelu + Pędzelek Czarny Bk-1
Jak sama nazwa wskazuję jest to żelowy eyeliner w kolorze czarnym. Eyeliner jest wodoodporny, ładnie trzyma się powieki przez cały dzień. Kolor jest intensywnie czarny i nie płowieje. Pędzelek, który jest dołączony do eyelinera jest dwustronny. Jedna strona to pędzelek, którym malujemy kreskę, druga to gąbeczka, która służy do rozmazania kreski i stworzenia smoky eyes. Ogólnie pędzelek daję radę, ale w najbliższej przyszłości  zamienię go na inny.


2.Astor Pure Color Perfect Blush 008 Brown Berry
Jest to róż, o którym już słyszałam dawno, dawno temu i który zawsze chciałam mieć. Ma bardzo ładny kolor idealnie nadający się na jesień. Jest neutralny, wygląda jak naturalny rumieniec .Niestety mój aparat nie uchwycił do końca barwy różu :(. Napiszę tak, nazwa różu opisuję go w 100%. Róż jest delikatny, nie robi plam. 


3. Astor Perfect Stay Pomadka Do Ust W Pisaku 151 Blushing Rose
Ten produkt kupiłam z ciekawości. Gama kolorystyczna tych pisaków jest duża. Tylko niech was nie zmylą kolory opakowań bo w rzeczywistości kolory są ciemniejsze . Ja zdecydowałam się na kolor Blushing Rose, który jest ciężki do opisania. .Taka ciemna czerwień/ jasne bordo. Ogólnie raczej ciemny kolor . Pisak jest dwustronny. Z jednej strony jest kolor, który jest matowy, a z drugiej jest balsam nadający połysk. Pomadka nałożona bez balsamu trzyma się dość długo natomiast z balsamem trzyma się tak jak zwykła kremowa szminka.




 4 .Maybeline korektor INSTANT ANTI AGE 22 Light
Ten produkt używam od kilu dni ,ale już wiem, że to miłość od pierwszego wrażenia. Jest idealny.
Ma piękny, dość jasny z żółtymi tonami kolor, lekką konsystęcję, ale przy tym dobre krycie. Stosuję go pod oczy oraz na niedoskonałości i sprawdza się fantastycznie. Nie  znika z twarzy, nie wchodzi w zmarszczki. Mogła bym tak zachwalać i zachwalać. POLECAM.


5. NYC Individual Eyes Poczwórne Cienie Brown Eyes 938 Union Square
Paletka składa się z 4 cieni ,bazy i kremowego rozświetlacza. Cienie są ładne , dobrze napigmentowane. Niestety pod koniec dnia tracą kolor. Baza, która jest w opakowaniu przynajmniej na mojej powiece nic nie robi, a już na pewno nie przedłuża trwałości cieni. Co do rozświetlacza to się nie wypowiadam. Nie używałam i nie będę używać. 


6. MANHATTAN lakier QUICK DRY wysycha w 60s bordo 46K
Piękny kolor, chociaż myślałam, że będzie  ciut ciemniejszy. Rzeczywiście wysycha bardzo szybko. Niestety trwałość....hm... marniutko, wczoraj pomalowałam paznokcie a dzisiaj mam już gdzieniegdzie odpryski. Chociaż muszę przyznać że nie stosowałam żadnej bazy ani top coatu. Dlatego będę testować dalej.
7.  Pędzelek Do Kresek Eyelinera I Kremowych Cieni Nr 3 i Profesjonalna Szczoteczka Do Pielęgnacji Rzęs
Hm.... szczerze pisząc do zakupu tych produktów zachęciła mnie tylko i wyłącznie cena. Pędzelek 1.99zł a szczoteczka 1zł. Nie spodziewałam się wiele po tych produktach. Ale pędzelek mnie bardzo zaskoczył, ma zbite i miękkie syntetyczne włosie. Fajnie się nim podkreśla brwi. Jestem ciekawa jak sie sprawdzi do żelowego eyelinera.

8. Magic Girl sztuczne rzęsy na pasku silikonowym T-13
Na temat tych rzęs w zasadzie nic nie napiszę po za tym, że pięknie wyglądają tak naturalnie. Jak je przetestuję to na pewno napiszę coś więcej o nich.

















czwartek, 30 października 2014

Poznajmy się - Tag : O mnie

Hej !!! Mam na imię Daria i postanowiłam założyć tego bloga dla siebie, ale i też dla moich najbliższych, ponieważ nie mogą już słuchać jak ciagle gadam o tym samym czyli o KOSMETYKACH.
Mam nadzieję, że w śród Was znajdą się takie maniaczki kosmetyczne jak ja :D

Na początek chcę abyście poznały mnie bliżej, dlatego poniżej przedstawiam Tag: O mnie


1. Jak masz na imię? Daria
2. Kiedy masz urodziny? W styczniu
3. Co studiujesz? Studia skończyłam już parę lat temu
4. Jaka była Twoja wymarzona praca w dzieciństwie? Praca w sklepie spożywczym
5. Czy masz chłopaka? Mam męża
6. Jakiej muzyki słuchasz? W sumie to każdą, która akurat mi się spodoba
7. Czy pracujesz?  Nie, na razie nie
8. Do kogo się zwracasz, gdy jest Ci smutno? Do męża, siostry
9. Jakie jest Twoje ulubione jedzenie? Pizza, sushi, tatar - mam mnóstwo ulubionych potraw
10. Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Buty, buty i jeszcze raz buty
11. Masz zwierzątko?  Nie
12. Jakie jest Twoje ulubione miejsce? Mój dom
13. Czy masz drugie imię? Nie
14. Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole? Uwielbiałam biologię
15. Jaki jest Twój ulubiony napój? Kawa, sok ananasowy
16. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka w tym momencie? I got you - Duke Dumont
17. Jakie imiona nadałabyś swoim dzieciom? Córce dałam imię Iga - od zawsze podobało mi się to imię
18. Czy uprawiasz jakiś sport?  Niestety nie. No chyba, że liczą się spacery z córką
19. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Żadna nie przychodzi mi teraz do głowy. Chyba nie mam ulubionej ksiązki
20. Jaki jest Twój ulubiony kolor? Czarny, popielaty
21. Jakie jest Twoje ulubione zwierzątko? Lubię każde
22. Jakie są Twoje ulubione perfumy? Jeszcze nie znalazłam swoich ulubionych
23. Jakie jest Twoje ulubione święto?  Boże Narodzenie
24. Czy skończyłaś liceum? Nie. Ukończyłam Technikum Budowlane
25. Czy kiedykolwiek byłaś za granicą? Ile razy? Tak , chyba tylko ze 4 razy :(
26. Czy mówisz w innych językach?  No niby mówię, a raczej powinnam mówić po tylu latach nauki języków. Język nie używany zanika
27. Czy masz rodzeństwo? Tak, dwie siostry
28. Jaki jest Twój ulubiony sklep? Raczej nie mam ulubionego sklepu
29. Jaka jest Twoja ulubiona restauracja? Każda :) Uwielbiam jeść w restauracjach, knajpkach, ogólnie poza domem
30. Czy lubisz szkołę? Teraz tak :)
31. Jaki jest Twój ulubiony film? Nie mam . Ogólnie lubię kryminały
32. PC czy MAC? PC 
33. Jaki jest Twój ulubiony program? Anthony Bourdain - Bez rezerwacji  leci na kuchnia tv
34. Jaki masz telefon? Samsung Galaxy Trend Plus
35. Ile masz wzrostu? 172 cm

Mam nadzieję, że się miło czytało :)