Nie dawno miałam imieniny, a wiec nadarzyła się świetna okazja do małych zakupów. Tym bardziej ,że mąż fundował :D Zakupy zrobiłam w drogerii internetowej Kosmetyki z ameryki.
Pokaże wam zdjęcia i pokrótce opisze co sobie zamówiłam. Mam te kosmetyki kilka dni więc jeszcze nie wydam swojej pełnej opinie na temat produktów. To będzie raczej pierwsze wrażenie.
1.Maybelline Gel Liner Lasting Drama Eyeliner W Żelu + Pędzelek Czarny Bk-1
Jak sama nazwa
wskazuję jest to żelowy eyeliner w kolorze czarnym. Eyeliner jest
wodoodporny, ładnie trzyma się powieki przez cały dzień. Kolor jest intensywnie
czarny i nie płowieje. Pędzelek, który jest dołączony do eyelinera jest
dwustronny. Jedna strona to pędzelek, którym malujemy kreskę, druga to gąbeczka, która służy do rozmazania kreski i stworzenia smoky eyes. Ogólnie pędzelek daję
radę, ale w najbliższej przyszłości zamienię go na inny.
2.Astor Pure Color Perfect Blush 008 Brown Berry
Jest to róż, o
którym już słyszałam dawno, dawno temu i który
zawsze chciałam mieć. Ma bardzo ładny kolor idealnie nadający się na
jesień. Jest neutralny, wygląda jak naturalny rumieniec .Niestety mój aparat nie uchwycił do
końca barwy różu :(. Napiszę tak, nazwa różu opisuję go w 100%. Róż jest delikatny, nie robi
plam.
3. Astor Perfect Stay Pomadka Do Ust W Pisaku 151 Blushing Rose
Ten produkt kupiłam z ciekawości.
Gama kolorystyczna tych pisaków jest duża. Tylko niech was nie zmylą kolory
opakowań bo w rzeczywistości kolory są ciemniejsze . Ja zdecydowałam się na
kolor Blushing Rose, który jest ciężki do opisania. .Taka ciemna czerwień/ jasne bordo.
Ogólnie raczej ciemny kolor . Pisak jest dwustronny. Z jednej strony jest kolor, który jest matowy, a z drugiej jest balsam nadający połysk. Pomadka nałożona bez
balsamu trzyma się dość długo natomiast z balsamem trzyma się tak jak zwykła
kremowa szminka.
Ten produkt używam od kilu dni ,ale już wiem, że to miłość od pierwszego wrażenia. Jest idealny.
Ma piękny, dość jasny z żółtymi tonami kolor, lekką konsystęcję, ale przy tym dobre krycie. Stosuję go pod oczy oraz na niedoskonałości i sprawdza się fantastycznie. Nie znika z twarzy, nie wchodzi w zmarszczki. Mogła bym tak zachwalać i zachwalać. POLECAM.
Paletka składa się
z 4 cieni ,bazy i kremowego rozświetlacza. Cienie są ładne , dobrze napigmentowane. Niestety pod koniec dnia tracą kolor. Baza, która jest w
opakowaniu przynajmniej na mojej powiece nic nie robi, a już na pewno nie
przedłuża trwałości cieni. Co do rozświetlacza to się nie wypowiadam. Nie używałam i nie będę używać.
6. MANHATTAN lakier QUICK DRY wysycha w 60s bordo 46K
Piękny kolor,
chociaż myślałam, że będzie ciut ciemniejszy. Rzeczywiście wysycha bardzo
szybko. Niestety trwałość....hm... marniutko, wczoraj pomalowałam paznokcie a
dzisiaj mam już gdzieniegdzie odpryski. Chociaż muszę przyznać że nie
stosowałam żadnej bazy ani top coatu. Dlatego będę testować dalej.
7. Pędzelek Do Kresek Eyelinera I
Kremowych Cieni Nr 3 i Profesjonalna Szczoteczka Do Pielęgnacji Rzęs
Hm.... szczerze pisząc do zakupu tych produktów
zachęciła mnie tylko i wyłącznie cena. Pędzelek 1.99zł a szczoteczka 1zł. Nie
spodziewałam się wiele po tych produktach. Ale pędzelek mnie bardzo zaskoczył,
ma zbite i miękkie syntetyczne włosie. Fajnie się nim podkreśla brwi. Jestem
ciekawa jak sie sprawdzi do żelowego eyelinera.
8. Magic Girl sztuczne rzęsy na pasku silikonowym T-13
Na temat tych rzęs w zasadzie nic nie napiszę po za tym, że pięknie wyglądają tak naturalnie. Jak je przetestuję to na pewno napiszę coś więcej o nich.